همایش قطبهای تجهیزات پزشکی ایران، کرمانشاه

معرفی دستگاه اتوکلاو در اولین همایش قطبهای تجهیزات پزشکی در کرمانشاه

در این همایش که برای اولین بار در نوع خود برگزار شد، اهم چالش های موجود در حوزه تجهیزات پزشکی از قبیل تولید داخل، تفویض اختیار به دانشگاه ها، مدیریت خرید و خدمات پس از فروش و همچنین چالش های این حوزه در طرح تحول سلامت مورد بررسی قرار گرفت.

معاون غذا و دارو، مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و رؤسای ادارات کل تجهیزات پزشکی، مدیر کل بودجه معاونت درمان وزارت بهداشت ، ریاست هیأت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران، مدیران تجهیزات پزشکی مراکز قطب، رؤسا و معاونان غذا و داروی چهار دانشگاه قطب سوم کشوری و کارشناسان و رؤسای مراکز درمانی و کارشناسان تجهیزات پزشکی دانشگاه و سایر افراد مرتبط با این حوزه در این همایش حاضر شدند.

توانمندسازی مدیران و کارشناسان تجهیزات پزشکی از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی از دیگر اهداف برگزاری این همایش بود و نیز کارگاه های آموزشی با هماهنگی مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه و توسط مدیران وزارتی برای تمام مخاطبان امر برگزار گردید.

افتتاح بخش رادیوتراپی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع)، ساختمان جدید غذا و دارو و رونمایی از نرم افزار تخصصی تجهیزات پزشکی طراحی شده توسط حوزه مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را می توان از جمله برنامه های جنبی این همایش ذکر کرد.

 

شرکت سلامت صنعت بوعلی

تولید وفروش انواع دستگاه های اتوکلاو و استریلیزاسیون در ایران

آدرس: جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه ، میدان شهید همت،خیابان شهید کلاهدوز

نبش کلاهدوز 13، پلاک FN456

شماره تماس: 33346429- 33346428 - 025